نویسنده سعید

 • در بین جستجوهای ایرانیان نکته جالب این که سایت یوتیوپ با وجود فیلتر شدن 52 میلیون بار توسط کاربران ایرانی یافت شده است. کلمه یاس نیز با 23 میلیون و 300 هزار جستجو رتبه بعدی را از آن خود کرده است.بازهم جالب است بدانید 989 هزار بار کلمه یانگوم توسط کاربران ایرانی جستجو شده است

  ارسال شده در , نویسنده

 • اگر این ارایه با این ترتیب اماده شود ادامه کار خیلی راحت است باید بر اساس متد پیشنهادی گوگل که در سایت mihanagahi.com بکار رفته
  با استفاده از لایبری های موجود در اینترنت که آرایه php را به xml تبدیل می کنند خروجی را ساخت
  این خروجی در آدرس root/sitemap.xml
  ظاهر می شود و حتما باید هدر xml برای آن ست شود
  در صورتیکه همه چیز درست انجام شده باشد باید شبیه این شود
  http://mihanagahi.com/sitemap.xml

  ارسال شده در , نویسنده

 • در پست قبلی در رابطه با راه کارهای افزایش پیج رنک در الکسا صحبت شد که در ادامه آن اینجا بیشتر تر صحبت خواهیم کرد.
  یکی از مواردی که بیشتر مدیران وب سایت ها بسیار نگران ان هستند رنک الکسا هست. یکی ار روش های افزایش رنک الکسا نوشتن نطر برای وب سایت است .
  الکسا سایت معتبری هست برای رتبه بندی سایت ها بر اساس فاکتورهای خاص خود این رتبه بندی در ۲ بخش بین المللی و کشوری انجام میشود.رتبه بندی الکسا ی بین امللی نمایش دهنده ی جایگاه یک وب سایت در میان تمامی سایت های جهان میباشد و رنک کشوری مربوط به رنک وب سایت در یک کشور خاص است.

  ارسال شده در , نویسنده

 • شاید شما هم برخی تبلیغات را که باهیجان بالا و زیاد عنوان می کنند می تواند آمار الکسای سایت شما را بالا ببرند دیده یا شنیده اید این قبیل افراد بعضی مواقع راه حل جدیدی برای دور زدن alexa پیدا می کنند و سعی می کنند از اون طریق ترافیک نمایش داده شده در آلکسا را بالا ببرند بعضی مواقع هم متخصصان سایت alexa فکری جدید می کنند و راه حل های جدیدی برای بی اثر کردن این تقلب ها اتخاص می کنند.همین راه تقلب ، توسط وبلاگهای جاعل آلکسا و رفع مشکل توسط مهندسان alexa موجب ارتقای سطح آماری آلکسا می شود.

  ارسال شده در , نویسنده

 • یکی از راههای تشخیص تقلب در رانکینگ آلکسا مشاهده پیج رانک گوگل آن وب سایت به خصوص پیج رانک صفحه اصلی آن وب سایت است به عنوان مثال وب سایتی که دارای پیج رانک 2 است بسیار بعید و در حد غیر ممکن است که بدون تقلب آلکسای آن برای ایران زیر 1000 باشد و اگر این چنین اعدادی دید باید در صحت آن شک کنید.

  ارسال شده در , نویسنده

← قدیمی‌تر جدیدتر →